Νέοι γνωστοί και καταξιωμένοι λυράρηδες, λαουτιέρηδες, μαντολινιέρηδες και ερμηνευτές της Κρητικής μουσικής μας ταξιδεύουν μουσικά στα χνάρια της παράδοσης του τόπου μας!
Be
Είστε έτοιμοι για ακόμα ένα ταξίδι σε κάθε πτυχή του εαυτού μας;
Θα γνωρίσουμε τον γεμάτο αισιοδοξία παραθλητή του στίβου Μάνο Γιακουμάκη, θα τραγουδήσουμε με την Βαγγελιώ Φασουλάκη που δεν έχει μουσικά όρια, θα μάθουμε όλα τα οικολογικά νέα από τον κόσμο, θα κάνουμε color blocking στα σύνολα μας και θα φτιάξουμε χτενίσματα στο 1’ μόλις με ένα κλάμερ.
Όλα σε αυτά σε μόλις ένα επεισόδιο, εσύ απλά συντονίσου και let it be
Με την Ινέσσα Αζοϊδου